5. OLAĞAN GENEL KURUL DELEGE ADAY BAŞVURU LİSTESİ
5. Olağan Genel Kurul Delege Aday Başvuru Listesi 14-15-16 Eylül 2022 Tarihlerinde 3 Gün Süreyle Kalacak Şekilde ⤵️ Tabaklar Mahallesi Ali Rıza Tekemen Caddesi Kartallıoglu Apt. No: 9/24 Adresindeki Sendika Binamızda Askıya Çıkartılmıştır.
EĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASI
Eğitim-Bir-Sen
Şubesi İlçesi
Kodlu Sandık Delege Aday Listesi
Delege Sayısı:
Sıra Sandık No Üye TC Kimlik Üye Adı ve Soyadı İşyeri
1 1401_1413_001 169*****418 ABDULLAH EĞDEMİR Seben Ortaokulu
2 1401_1400_002 127*****642 ABDULLAH KALAYCI Dağkent Kıroğlu Eğitim Ve Sağlık Vakfı İlkokulu
3 1401_1400_005 286*****700 ABDULLAH YEMEZ Mevlâna Ortaokulu
4 1401_1410_001 218*****180 ABDULLAH YERLİKAYA İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü
5 1401_1400_001 283*****442 ABDURRAHMAN ÇANKALOĞLU 50.yıl İzzet Baysal İlkokulu
6 1401_1411_001 614*****834 ABDURRAHMAN ELARSLAN Aşcılar Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
7 1401_1400_001 352*****874 ABDURRAHMAN ÖZCAN Bolu Anadolu İmam Hatip Lisesi
8 1401_1400_001 193*****400 ADEM ÖZTÜRK Atatürk Ortaokulu
9 1401_1400_005 238*****710 AHMET KAVUK Orhan Gazi Ortaokulu
10 1401_1406_001 350*****568 AHMET LÜLLECİ Gerede 100. Yıl İmam Hatip Orta Okulu
11 1401_1400_001 153*****442 AHMET TOPRAK Alıçören Ortaokulu
12 1401_1400_003 136*****394 AHMET ZORLU İl Milli Eğitim Müdürlüğü
13 1401_1404_001 201*****792 ALİ VAROL Dörtdivan Çok Programlı Anadolu Lisesi
14 1401_1400_001 268*****064 ARZU BAYRAKTAR Akşemseddin İmam Hatip Ortaokulu
15 1401_1400_002 281*****354 ASUMAN BELEN Bolu Türkiye Odalar Ve Borsalar Birliği Zübeyde Hanım Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
16 1401_1400_001 286*****996 AYDIN KARAOĞLU 50 Yıl İzzet Baysal Ortaokulu
17 1401_1406_001 147*****206 AYDIN ÖZCAN Gerede Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
18 1401_1400_002 235*****738 AYDIN YAMAN Bolu Türkiye Odalar Ve Borsalar Birliği Zübeyde Hanım Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
19 1401_1400_003 568*****272 AYHAN KURT Dodurga Abdi Sın İlkokulu
20 1401_1400_003 571*****412 AYHAN KUŞAKLIOĞLU Emine Mehmet Baysal Anadolu Lisesi
21 1401_1400_004 261*****608 AYHAN VURAL İzzet Baysal Abant Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
22 1401_1400_004 148*****796 BİLAL BAHŞİ Abant İlkokulu
23 1401_1412_001 203*****082 CEMALİ ÖZLÜ Halk Eğitimi Merkezi
24 1401_1400_005 171*****994 CEVDET ÖZDEMİR Milli Egemenlik Ortaokulu
25 1401_1400_005 104*****502 DAVUT ELGAZ Bolu Fen Lisesi
26 1401_1400_002 259*****462 DİLEK YILMAZ Bolu Güzel Sanatlar Lisesi
27 1401_1400_001 245*****366 EBRU EVCİ Bolu 15 Temmuz Şehitler İmam Hatip Ortaokulu
28 1401_1400_003 355*****964 EMEL HALICIOĞLU İl Milli Eğitim Müdürlüğü
29 1401_1400_002 172*****034 ENDER YILMAZ Bolu Anadolu Lisesi
30 1401_1408_001 241*****108 ENGİN DEMİRDAŞ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü
31 1401_1400_004 332*****444 ENSER SAVAŞ Milli Egemenlik İlkokulu
32 1401_1411_001 565*****136 ERAY METİN İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü
33 1401_1400_003 348*****572 ERHAN KARAKAŞ Doğancı Ayşe-Yılmaz Becikoğlu İlkokulu
34 1401_1404_001 189*****226 EROL YÜCEL Çavuşlar İlkokulu
35 1401_1406_001 360*****942 ESRA EMEKSİZ Esentepe Aşçılık Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
36 1401_1400_004 248*****378 FAHRETTİN ERARSLAN Koç İlkokulu
37 1401_1400_003 317*****098 FATİH BÖLÜKBAŞ Atatürk İlkokulu
38 1401_1400_001 283*****898 FATİH KALKAN Ankara Altındağ Belediyesi Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
39 1401_1400_005 301*****652 FATİH KANMAZ Sarıcalar Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi (Okulu)
40 1401_1414_001 252*****588 FATİH MEHMET GÜLMEZ Ekrem Doğanay İmam Hatip Ortaokulu
41 1401_1400_004 184*****104 FATMA AYDIN Kültür İlkokulu
42 1401_1400_002 178*****762 FATMA GÜNAYDIN Canip Baysal İlkokulu
43 1401_1400_005 296*****514 FİLİZ GÜNEY Vali Mehmet Ali Türker Anaokulu
44 1401_1400_001 167*****544 FUAT BAYRAMOĞLU Atatürk İlkokulu
45 1401_1400_005 191*****842 GÜZİDE KARLI Mustafa Çizmecioğlu Anadolu Lisesi
46 1401_1412_001 643*****500 HABİL İŞLER Yazılar Ortaokulu
47 1401_1406_002 360*****904 HACI MURTAZA AYDEMİR Mesleki Eğitim Merkezi
48 1401_1400_002 294*****042 HAKAN DOĞAN İzzet Baysal Anadolu Lisesi
49 1401_1411_001 554*****982 HAKKI ÇİFCİ Cezmi Bilgin İlkokulu
50 1401_1400_002 244*****876 HALİL ATA Bolu Atatürk Anadolu Lisesi
51 1401_1406_001 265*****882 HALİL AYKUT Gerede 100. Yıl İlkokulu
52 1401_1400_005 612*****386 HALİL YİĞİTER Orhan Gazi Ortaokulu
53 1401_1400_003 234*****022 HATİCE KOCAMAN İl Milli Eğitim Müdürlüğü
54 1401_1400_004 162*****292 HATİCE ÖZTÜRK Bolu Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
55 1401_1406_002 166*****746 HULUSİ GÜNAY Yenimahalle İlkokulu
56 1401_1400_004 310*****642 HÜSEYİN EKER İzzet Baysal Halk Eğitimi Merkezi
57 1401_1400_002 353*****778 HÜSEYİN YILMAZ Cumhuriyet İlkokulu
58 1401_1400_002 166*****472 İBRAHİM ERCİVAN Bolu Sosyal Bilimler Lisesi
59 1401_1408_001 304*****988 İBRAHİM KESGİN Halk Eğitimi Merkezi
60 1401_1414_001 234*****780 İDRİS KELEŞ Halk Eğitimi Merkezi
61 1401_1400_001 181*****630 İLYAS DOĞANCI 60.yıl İlkokulu
62 1401_1400_005 239*****056 İSA ÇÖTÜR Bolu İmam Hatip Ortaokulu
63 1401_1400_001 265*****606 İSA YERLİKAYA Bolu Anadolu İmam Hatip Lisesi
64 1401_1412_001 322*****654 İSMAİL ADIGÜZEL Yazılar İlkokulu
65 1401_1406_002 271*****268 İSMAİL DOĞANGÜN Gerede Seyit Mithat Dayıoğlu İmam Hatip Ortaokulu
66 1401_1400_003 135*****306 İSMAİL GÖLGE İl Milli Eğitim Müdürlüğü
67 1401_1400_004 284*****570 İSMAİL KONUK İzzet Baysal Abant Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
68 1401_1400_001 194*****470 İSMAİL ÖZAFŞAR Bolu Anadolu İmam Hatip Lisesi
69 1401_1400_003 303*****426 İSMAİL TÜRK Gazipaşa Ortaokulu
70 1401_1400_002 239*****146 İSMAİL ULUTÜRK 100. Yıl İlkokulu
71 1401_1400_002 112*****114 KAMİL DALOĞLU Canip Baysal Ortaokulu
72 1401_1406_002 116*****072 KEMAL KURUKAN İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü
73 1401_1400_002 354*****738 KEMAL YILMAZ Cumhuriyet İlkokulu
74 1401_1406_001 221*****506 KENAN ERTÜRK Gerede Ortaokulu
75 1401_1400_004 355*****384 KENAN ÖZTÜRK İzzet Baysal Halk Eğitimi Merkezi
76 1401_1400_001 181*****612 KENAN YURTSEVER 50 Yıl İzzet Baysal Ortaokulu
77 1401_1413_001 198*****100 KENAN SADİ KIRDAR Seben Atatürk İlkokulu
78 1401_1400_003 407*****238 LÜTFÜ SANCAR Bolu Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
79 1401_1400_005 339*****106 MEHMET AKKAYA Kadriyeana Anaokulu
80 1401_1400_001 235*****496 MEHMET CAN Behiye Baysal İlkokulu
81 1401_1412_001 292*****156 MEHMET DURSUN Dumlupınar İlkokulu
82 1401_1400_002 360*****600 MEHMET EMİRALMAZ Bolu Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
83 1401_1400_005 363*****022 MEHMET GANİ Sarıcalar Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi (Okulu)
84 1401_1400_003 610*****158 MEHMET GÜRBÜZ Emine Mehmet Baysal Anadolu Lisesi
85 1401_1400_001 288*****006 MEHMET IŞIK 50.yıl İzzet Baysal İlkokulu
86 1401_1406_001 171*****766 MEHMET ÖZDEMİR Esentepe Ortaokulu
87 1401_1400_002 247*****834 MEHMET ÖZKAN Bolu Rehberlik Ve Araştırma Merkezi
88 1401_1414_001 126*****756 MEHMET YAZKAN Yaşar Çelik İlkokulu
89 1401_1404_001 274*****682 MEHMET ALİ AYER Dörtdivan Cumhuriyet İlkokulu
90 1401_1400_004 155*****736 MEHMET ASLAN KUSNACI İzzet Baysal Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
91 1401_1412_001 149*****156 MELİK EREN Mudurnu Çok Programlı Anadolu Lisesi
92 1401_1400_004 553*****062 MESUT KIRLI İzzet Baysal Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
93 1401_1400_005 297*****384 MİTAT BAŞKAL Yunus Emre İlkokulu
94 1401_1406_001 327*****996 MUHAMMET FATİH BOZKURT Gerede Fen Lisesi
95 1401_1400_003 228*****592 MURAT AYDIN İl Milli Eğitim Müdürlüğü
96 1401_1408_001 141*****142 MURAT ELAYDIN Halk Eğitimi Merkezi
97 1401_1408_001 338*****356 MURAT TÜRK Ali Ericek Ortaokulu
98 1401_1400_005 132*****808 MUSTAFA AY Yukarısoku Ortaokulu
99 1401_1400_004 324*****326 MUSTAFA DELİOĞLAN Kanuni Anadolu Lisesi
100 1401_1400_003 166*****776 MUSTAFA GÜLER Gazipaşa Ortaokulu
101 1401_1400_002 148*****566 MUSTAFA ÖZDEMİR Çimento Çaydurt İlkokulu
102 1401_1406_001 331*****064 MUSTAFA SAĞLAM Gerede Fen Lisesi
103 1401_1400_004 104*****650 NAZİF İLHAN İzzet Baysal Gölyüzü Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
104 1401_1406_002 343*****764 NİYAZİ BAŞARAN Seyit Mithat Dayıoğlu İlkokulu
105 1401_1400_003 260*****880 NURETTİN DALDA Orhan Gazi Ortaokulu
106 1401_1400_005 289*****228 NURİ ASLAN Yunus Emre Ortaokulu
107 1401_1400_004 318*****748 NURULLAH METİN DEMİRCAN Koç İlkokulu
108 1401_1411_001 121*****596 OĞUZHAN ALMALI Mengen Anadolu İmam Hatip Lisesi
109 1401_1406_002 108*****830 OLCAY SOLUN Mesleki Eğitim Merkezi
110 1401_1400_005 208*****922 ONUR AYDİN Sakarya İlkokulu
111 1401_1400_005 170*****616 OSMAN BENDERLİOĞLU Mimar İzzet Baysal Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
112 1401_1414_001 131*****518 OSMAN SÖZEN İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü
113 1401_1406_001 114*****894 ÖMER ÇALIŞKAN Gerede 100. Yıl İlkokulu
114 1401_1400_001 128*****478 ÖMER MADEN Atatürk Ortaokulu
115 1401_1406_001 349*****690 ÖMER ÜNALDI Bahçelievler İlkokulu
116 1401_1400_004 126*****996 ÖMER FARUK LEVENDOĞLU İzzet Baysal Ortaokulu
117 1401_1400_001 275*****682 RAMAZAN KARAKUŞ 50 Yıl İzzet Baysal Ortaokulu
118 1401_1400_003 278*****644 RAMAZAN TUNÇAY İl Milli Eğitim Müdürlüğü
119 1401_1400_003 422*****314 RAMIS ŞEN Gazipaşa Ortaokulu
120 1401_1400_003 242*****502 SEBAHATTİN YILMAZ Hacı Bayram Veli İmam-Hatip Ortaokulu
121 1401_1406_002 195*****652 SEDAT BAŞYİĞİT Mustafa Çevikoğlu Ve Halil Çevikoğlu İlkokulu
122 1401_1400_005 403*****692 SEFFAT ÇAKIR Mimar İzzet Baysal Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
123 1401_1400_003 333*****496 SELİM BÜYÜKANAÇ İl Milli Eğitim Müdürlüğü
124 1401_1400_001 254*****732 SEMRA TOPCU Ankara Altındağ Belediyesi Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
125 1401_1400_003 323*****094 SEVBAN YERLİKAYA İl Milli Eğitim Müdürlüğü
126 1401_1400_001 332*****636 SEZAHAT ŞENTÜRK 50.yıl İzzet Baysal İlkokulu
127 1401_1412_001 106*****224 SİNAN CAN Mudurnu Ortaokulu
128 1401_1406_002 334*****078 SÜLEYMAN ANAÇ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü
129 1401_1400_001 229*****144 SÜLEYMAN ERKAN 100. Yıl Ortaokulu
130 1401_1400_003 194*****428 ŞERAFETTİN ER Hacı Bayram Veli İmam-Hatip Ortaokulu
131 1401_1400_004 190*****110 ŞULE ASLAN İzzet Baysal Mesleki Eğitim Merkezi
132 1401_1406_002 364*****906 TAHSİN GÜL Mesleki Eğitim Merkezi
133 1401_1400_003 123*****188 TURHAN BULUT İl Milli Eğitim Müdürlüğü
134 1401_1400_002 363*****286 YAHYA YÜCE Bolu Sosyal Bilimler Lisesi
135 1401_1400_004 314*****576 YAKUP BAYRAKTAR Canip Baysal Anadolu Lisesi
136 1401_1400_003 271*****484 YAKUP ÖZTÜRK İl Milli Eğitim Müdürlüğü
137 1401_1400_002 127*****798 YASİN GÜLER Bolu İmam Hatip Ortaokulu
138 1401_1400_002 355*****358 YAVUZ AYDOĞDU Canip Baysal Ortaokulu
139 1401_1406_001 252*****156 YILMAZ ÖZÖREN Gerede Habibullah Üstün Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
140 1401_1400_005 145*****264 YILMAZ TEK Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulu
141 1401_1408_001 513*****196 YUNUS KARAMAN Göynük Ortaokulu
142 1401_1406_001 148*****848 YUNUS ÖZDEMİR Gerede Eyüp Özdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi
143 1401_1406_002 744*****672 YUNUS ÖZGEN Mesleki Eğitim Merkezi
144 1401_1414_001 331*****660 YÜKSEL AYDIN Mehmet Çelik İlkokulu
145 1401_1400_001 286*****748 YÜKSEL ÇAKMAK Alıçören Ortaokulu
146 1401_1400_004 114*****398 ZAFER YURTSEVER İzzet Baysal Abant Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
147 1401_1400_005 409*****130 ZEKERİYA ÖZTÜRK Mimar İzzet Baysal Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
148 1401_1406_002 100*****736 ZEKİYE DAĞDELEN Nimet Meto Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
149 1401_1400_003 287*****470 ZEYNEP SARI Gazipaşa Ortaokulu
150 1401_1400_005 175*****936 ZEYNEP YILMAZ Mevlâna Ortaokulu